جدید

آموزش تصویری ارسال پست جدید اینستاگرام اندروید + کامپیوتر

New Post Instagram

آموزش تصویری ارسال پست جدید اینستاگرام اندروید + کامپیوتر


ارسال پست جدید اینستاگرام

– مسنجر اینستاگرام برای ارسال عکس و فیلم هست که شما میتوانید عکس ها و فیلم های کوتاه خود را با دیگران در این مسنجر به اشتراک بگذارید که در این پست به صورت خلاصه این کار را آموزش داده ایم تا افرادی که مشکل دارند مشکل آنها برطرف شود و یا سوال در قسمت نظرات مشکل به وجود آمده آنها را برطرف کنیم با همکاری یکدیگر پس با ما همراه باشید . همچنین در صورتی که نیاز به حساب جدید دارید میتوانید از آموزش ساخت اکانت اینستاگرام نیز دیدن کنید .


توجه کنید که نسخه کامپیوتر اینستاگرام هنوز موجود نیست و شما برای اینکه از آن در کامپیوتر استفاده کنید میتوانید از آموزش نصب اینستاگرام در کامپیوتر که در وب سایت قرار داده شده است استفاده کنید .


نحوه قرار دادن عکس در اینستاگرام

از پایین صفحه گزینه مشخص شده در عکس را انتخاب کنید سپس از بالای صفحه علامت نشان داده شده را انتخاب کنید .


آموزش تصویری ارسال عکس در اینستاگرام اندروید + کامپیوتر + حذف


علامت +را از بالای صفحه انتخاب کنید سپس انتخاب گزینه Send Photo or video را انتخاب کنید


آموزش تصویری ارسال عکس در اینستاگرام اندروید + کامپیوتر + حذف آموزش تصویری ارسال عکس در اینستاگرام اندروید + کامپیوتر + حذف


در مرحله بعد شما میتونید در همین زمان عکس بگیرید و ارسال کنید و یا نه از عکس های قسمت گالری خود استفاده کنید که برای این کار گرینه GALLERY را انتخاب کنید


آموزش تصویری ارسال عکس در اینستاگرام اندروید + کامپیوتر + حذف


بعد از انتخاب عکس از قسمت پایین میتوانید افکت های به آن اضافه کنید تا جالبر باشد و برای ارسال شدن از بالای صفحه علامت مشخص شده را انتخاب کنید


در قسمت بعد شما میتوانید عکس را برای فرد خاصی ارسال کنید یعنی دایرکت و از قسمت FOLLOWERS میتوانید عکس را برای تمام مخاطبین خود ارسال کنید و متن دلخواه خود را در قسمت توضیح وارد کنید .


توجه کنید که در صورت اینکه دوست دارید مکان شما در پست هم مشخص شده باشد گزینه Add Location را انتخاب کنید که به صورت نقشه در پست نمایش داده خواهد شد . و در آخر گزینه آبی رنگ بالای صفحه را انتخاب کنید ….


آموزش تصویری ارسال عکس در اینستاگرام اندروید + کامپیوتر + حذف


برای اینکه یک عکس یا فیلمی را از پیج خود حذف کنید میتوانید از آموزش حذف پست در اینستاگرام که در وب سایت وجود دارد دیدن کنید .


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
سیمین 27 خرداد 1395

سلام،ی سوال داشتم،من یه فن پیج دارم،پست ک میدارم لود نمیشه،چکار کنم؟

پاسخ
Zakeri 27 خرداد 1395

سلام
مشکل از اینترنت هست با چیز شکن تست کنید

456456