بروزرسانی شده

دانلود Ri-TV 2.8.4 اپلیکیشن تلویزیون همراه رایتل برای اندروید

Ri-TV

دانلود Ri-TV 3.4.1 اپلیکیشن تلویزیون همراه رایتل برای اندروید


با

تلویزیون همراه رایتل

هیچ برنامه‌ای را از دست ندهید .اگر در راه هستید یا به هر دلیلی برای تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود دسترسی به دستگاه تلویزیون ندارید، تلویزیون همراه رایتل بهترین راه حل برای شما خواهد ‌بود. در صورت دسترسی به شبکه رایتل به‌راحتی می‌توانید در هر زمان و در هر مکان، کانال‌های تلویزیونی داخلی را از طریق اینترنت رایتل مشاهده نمایید. هم اکنون میتوانید آخرین نسخه از این اپلیکیشن را از وب سایت برا تو دانلود و سپس آن را نصب کنید . همچنین برای تماشای فیلم و زنده میتوانید از اپلیکیشن های مشابه همانند لنز ، آنتن و فیلیمو نیز استفاده کنید


سرویس تلویزیون همراه رایتل یکی از جذاب‌ترین سرویس‌های رایتل است که این امکان را برای مشترکین فراهم می‌آورد تا با اتصال به شبکه رایتل به محتوای در حال پخش از تلویزیون دسترسی داشته باشند.
با تلویزیون همراه رایتل هیچ برنامه تلویزیونی را از دست نخواهید داد چون امکان تماشای برنامه مورد علاقه شما در زمانی که دسترسی به دستگاه تلویزیون ندارید، از طریق این نرم افزار وجود دارد. در صورت دسترسی به شبکه رایتل به ‌راحتی می‌توانید در هر زمان و در هر مکان، کانال‌های تلویزیونی داخلی را از طریق اینترنت رایتل مشاهده نمایید.
تماشای تلویزیون همراه رایتل از دو طریق امکان‌پذیر است:
اپلیکیشن تلفن همراه
وب‌سایت رایتل


تلویزیون همراه رایتل جدید :

  • ‏‏• بهبود عملکرد در پخش ویدیو (Player)
  • ‏• دریافت Push Notification

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456