جدید

آموزش چگونه صدای بازی کالاف دیوتی موبایل را قطع کنیم

بی صدا کردن بازیکنان در لابی کالاف دیوتی موبایل اندروید


همان طور که می دانید کالاف دیوتی موبایل یک بازی مخصوص دستگاه های موبایل و تبلت ها که در دسته بازی های تیر اندازی و جنگی قرار دارد می باشد که زمان زیادی از منتشر شدن این بازی محبوب نمی گذرد شما در این بازی می توانید به نبرد با دیگر بازیکنان بپردازید همچنین می توانید با دوستان خود یک تیم تشکیل دهید تا با یک تیم قدرتمند و هماهنگ بتوانید مبارزه ی زیبایی با دیگر بازیکنان و دوستان خود به اجرا بگذارید.


شاید برای خیلی از شما این اتفاق افتاده باشد که در یک تیم قرار بگیرید که این تیم هم دارای بازیکنان خوبی می باشد و هم با یکدیگر خوب هماهنگ باشید اما صدای میکروفون یک نفر مزاحم بازی کردن شما می شود و باعث عدم تمرکز و حواس شما می باشد از این رو ما تصمیم گرفتیم در این بخش از آموزش ها به روش بی صدا کردن بازیکنان در لابی بازی کال آف دیوتی موبایل بپردازیم تا شما کاربرن گرامی بتوانید با خیالی آسوده به بازی خود ادامه دهید.


کافیست بدانید صدایی که می خواهید آن را قطع نمایید از کدام بازیکن است سپس روی آواتار آن شخص کلیک کنید و با انتخاب گزینه ی BLOCK VOICE می توانید صدای بازیکن مورد نظر خود را قطع نمایید. همچنین میتوانید از آموزش های مشابه موجود در سایت همانند ذخیره بازی کالاف دیوتی موبایل نیز دیدن کنید .


mute member luby CallOfDuty1

 


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456