جدید

دانلود Mashlool 1.0 دعای مشلول صوتی برای اندروید

Mashlool

دانلود Mashlool دعای مشلول صوتی برای اندروید


دعای مشلول

صوتی با صدای زیبای محسن فرهمند آزاد.با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب.امام علی (ع) فرمود هرگاه فرد باایمانی خالصانه خدا را با این دعا بخواند دعایش مُستجاب می‌شود. دعای مشلول یا دعای «الشاب المأخوذ بذنبه»، دعایی نقل شده از امام علی (ع) است. امام، این دعا را به جوانی که دستش به نفرین پدر شَل شده بود یاد داده و فرمود هرگاه فرد باایمانی خالصانه خدا را با این دعا بخواند دعایش مُستجاب می‌شود. در روایت مهج الدعوات است که نمى‏ خوانى این دعا را مگر آنکه با طهارت باشى‏.


شأن صدور دعا


امام حسین(ع) نقل می‌کند که شبی به همراه پدرم مشغول طواف خانه خدا بودم که صدای ناله جوانی را شنیدیم. پدرم مرا به دنبال صاحب صدا فرستاد. جوان خوش سیمایی را مشغول دعا و ناله یافته و او را نزد امام بردم. او ماجرای خود را اینگونه بیان کرد:
جوان خوشگذرانی بودم و پدرم از این موضوع سخت ناراحت بود. یکبار بدون اجازه پول‌های پدرم را برداشته و او را کتک زدم، او دل شکسته شده و در سفر خود به مکه مرا نفرین کرد. در همان هنگام دست من شَل شد و از آن تاریخ چند سال با آه و ناله از پدر عذر تقصیر می‌خواستم تا راضی شد امسال دوباره به مکه بیاید و شفای مرا از خدا بخواهد ولی در راه از دنیا رفت و من تنها به مکه آمدم.پدرم به جوان بشارت داد که زمان شفا یافتنش رسیده است و این دعا را که از پیامبر (ص) آموخته بود به او یاد داد و شرایطی را برای برآورده شدن حاجتش بیان کرد. همچنین میتوانید از پست های مشابه همانند دعای عهد ، حدیث کسا و ایت الکرسی که در وب سایت موجود است نیز دیدن کنید


قابلیت های برنامه دعای مشلول :

  • بدون نیاز به اینترنت
  • گرافیک زیبا و مدرن
  • اسکرول ( پیمایش ) خودکار
  • بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
  • دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
  • قابلیت مخفی سازی ترجمه

دعای مشلول جدید :

  • انتشار

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456