جدید

آموزش تصویری تغییر زبان کامپلیر به فارسی یا انگلیسی Kmplayer در کامپیوتر یا ویندوز

آموزش تصویری تغییر زبان کامپلیر کامپیوتر Kmplayer در ویندوز


شاید تا کنون برایتان پیش امده است که با نرم افزار Kmplayer کار کرده باشید این نرم افزار یکی از قدرتمند ترین نرم افزاری است که می تواند هر انچه پخش کننده های دیگر موفق به پخش ان نمی شوند پخش نماید و یکی از معروفترین نرم افزار پخش کننده فرمت های صوتی و تصویری می باشد .


از آنجایی که این نرم افزار خارجی می باشد لذا کلیه منوها و تنظیمات آن به زبان انگلیسی می باشد اما می توان این منو ها و تنظیمات را به زبان فارسی تغییر داد  در این آموزش با ما همراه باشید تا چگونگی تغییر زبان این نرم افزار را به زبان فارسی تغییر دهیم . همچتنین میتوانید از آموزش های مشابه همانند تغییر زبان اینترنت دانلود منیجر در کامپیوتر نیز دیدن کنید .


ابتدا نرم افزار Kmplayer را باز نمایید تا فیلم مورد نظر شما به نمایش در آید . مانند تصویر زیر روی صفحه نمایش تصویر راست کلیک کنید :


آموزش تصویری تغییر زبان کامپلیر کامپیوتر Kmplayer در ویندوز


در منوهای باز شده به مانند تصویر زیر نشانه گر موس را روی گزینه language قرار دهید تا زیر مجموعه این گزینه به نمایش در آید . در منوهای نمایان شده نمایشگر موس را روی گزینه  Farsi.ini برده و روی آن کلیک کنید .


آموزش تصویری تغییر زبان کامپلیر کامپیوتر Kmplayer در ویندوز

 

 

به همین راحتی کلیه منوهای این نرم افزار به فارسی تغییر پیدا می کند و شما براحتی می توانید تنظیمات مورد نظر خود را در این برنامه انجام داده و از آن استفاده لازم را ببرید .


موفق و پیروز باشید .


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456