جدید

دانلود kheilibooks 9.2.8 اپلیکیشن خیلی‌بوکز کتاب‌های انتشارات خیلی‌سبز برای اندروید

kheilibooks

دانلود kheilibooks اپلیکیشن خیلی‌بوکز کتاب‌های انتشارات خیلی‌سبز برای اندرویددانلود kheilibooks اپلیکیشن خیلی‌بوکز کتاب‌های انتشارات خیلی‌سبز برای اندروید


خیلی‌بوکز

اپلیکیشنی است که با نصب آن روی گوشی موبایل یا تبلت خود، می‌توانید کتاب‌های انتشارات خیلی‌سبز، ناشر خیلی متفاوت کتاب‌های آموزشی را همراه خود داشته باشید؛ آن هم به صورت کاملا قانونی و با رعایت حقوق ناشر و نویسندگان!


مدتهاست که ما خیلی‌سبزی‌ها داریم کتابای آموزشی کاغذی تولید می‌کنیم و همیشه سعی کردیم با بهترین کیفیت در دسترس همه‌ی مخاطبامون باشیم. حالا هم همگام با تکنولوژی، با انتشار کتابای الکترونیکی به شما نزدیک و نزدیکتر شدیم! اگر اساسا حال و حوصله ندارید به کتاب‌فروشی برید و دنبال کتاب بگردید، یا اگر تعداد کتاباتون اونقد زیاد شده که نمی‌دونید چجوری حمل و نقلشون کنید و کجا نگهشون دارید، خیلی‌بوکز راه حل شماست!
دیگه خیلی راحت می‌تونید کتاب‌های خیلی‌سبز رو روی گوشی یا تبلتتون داشته باشید و توی شلوغی روز، توی مترو یا هرجای دیگه مطالعه کنید. آخه موبایل و تبلت تنها چیزیه که همیشه همراهمونه و خیلی‌بوکز به شکل کاملا قانونی و با رعایت حقوق ناشر و مولفان این امکان رو در اختیارتون قرار می‌ده.  هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از این نرم افزار کاربرید را از وب سایت براتو دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید .


قابلیت های برنامه خیلی‌بوکز :

  • قبل از خرید، می‌توانید نسخه رایگان کتاب را مطالعه کنید تا با اطمینان بیشتری خرید کنید
  • برای خواندن کتاب نیازی به اتصال اینترنت نیست؛ تنها برای مشاهده فروشگاه و خرید از آن نیاز به اینترنت دارید.
  • کتاب بهترین و ماندگارترین هدیه است، با خیلی‌بوکز، به راحتی کتاب را به دوستان خود، هرکجا که باشند هدیه کنید.

خیلی‌بوکز جدید :

  • رفع مشکلات گزارش شده

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456