جدید

دانلود آی بی شاپ IBShop 2.4.1 نصب آی بی شاپ با لینک مستقیم در اندروید

iBshop

 

دانلود آی بی شاپ IBShop نصب آی بی شاپ با لینک مستقیم در اندروید


آی بی شاپ

آی بی شاپIBShop یک برنامه کاربردی است که امکان خرید و فروش انواع دارایی‌های دیجیتالی به ویژه ارزهای دیجیتالی را فراهم می‌کند. این برنامه از طریق سایت ibshop.com در دسترس است و می‌توانید از طریق آن ارزهای دیجیتالی مانند بیتکوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال را با استفاده از کارت‌های بانکی و پرداخت‌های آنلاین خریداری کنید و همچنین در صورت داشتن ارزهای دیجیتال، آنها را به فروش برسانید.

این برنامه به دلیل امنیت بالا و قدرت خرید و فروش ارزهای دیجیتالی، در بین کاربران این بازارها محبوبیت دارد. همچنین امکاناتی مانند پشتیبانی از کاربران در ساعات اداری، بالا بودن سرعت تراکنش‌ها و تخفیفات ویژه برای کاربران این برنامه، مزایای دیگری هستند که باعث شده است که بسیاری از کاربران به آی‌بی شاپ رجوع کنند. همچنین میتوانید از برنامه های مشابه موجود در سایت همانند مفید تریدر و همراه تریدر نیز که در وب سایت موجود است دیدن کنید . هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از این برنامه را با لینک مستقیم و رایگان از وب سایت براتو دانلود کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های برنامه آی بی شاپ IBShop :

  • خرید و فروش ارزهای دیجیتالی: با استفاده از برنامه آی‌بی شاپ، می‌توانید به راحتی ارزهای دیجیتالی مانند بیتکوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال را با استفاده از کارت‌های بانکی و پرداخت‌های آنلاین خریداری کنید و همچنین در صورت داشتن ارزهای دیجیتال، آنها را به فروش برسانید.
  • امنیت بالا: این برنامه از تکنولوژی رمزنگاری قوی استفاده می‌کند تا اطلاعات شما را در هنگام تراکنش‌ها محافظت کند. همچنین، همه تراکنش‌هایی که از طریق آی‌بی شاپ انجام می‌شوند، در سیستم بلاک‌چین ثبت می‌شوند که امکان تقلب را کاهش می‌دهد.
  • پشتیبانی 24 ساعته: این برنامه دارای پشتیبانی 24 ساعته است که به کاربران در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با برنامه، کمک می‌کند.
  • سرعت بالا: تراکنش‌های انجام شده از طریق آی‌بی شاپ، با سرعت بالا صورت می‌گیرند که زمان صرف شده برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی را به حداقل می‌رساند.
  • تخفیفات ویژه: برنامه آی‌بی شاپ از زمان به‌روزرسانی‌های متفاوتی برخوردار بوده و به صورت دوره‌ای تخفیفات ویژه را به کاربران خود ارائه می‌دهد.
  • پیش بینی قیمت: این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتالی را در آینده کنند و بر اساس آن سودآوری بیشتری داشته باشند.

آی بی شاپ جدید :

  • افزوده شدن امکان احراز هویت غیرحضوری سجام
  • بهبود زیر ساخت و رفع باگ

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456