بروزرسانی شده

House Flipper 1.392 دانلود بازی هاوس فلیپر بازسازی خانه مود بینهایت

House Flipper

دانلود House Flipper بازی هاوس فلیپر بازسازی خانه مود بینهایت


House Flipper دانلود بازی هاوس فلیپر بازسازی خانه مود بینهایت

 

بازی هاوس فلیپرHouse Flipper یک بازی اندروید شبیه‌سازی است که شما را به عنوان صاحب یک شرکت تعمیر و تزئین در نظر می‌گیرد. در این بازی می‌توانید هر جا که هستید با نسخه موبایل بازی محبوب بازسازی خانه برروی دستگاه همراه خود تجربه کنید. House Flipper به عنوان بهترین تیم تزئینی یک نفره رایگان در بازار شناخته می‌شود. شما می‌توانید به عنوان یک طراح داخلی و تزئین‌کننده خانه شروع به کسب و کار خود کنید. سفارشات را پذیرفته، خانه‌ها را تعمیر کنید، آن‌ها را تزئین کنید و پس از آن با سود آن‌ها را بفروشید. ابزارهای خود را با پوست جدیدی تزئین کنید.

شما در این بازی می‌توانید تجربه‌ای جذاب در دنیای تعمیرات داشته باشید. با انجام سفارشات جذاب و هیجان‌انگیز، به عنوان یک تزئین‌کننده و تعمیرکار واقعی عمل کنید. با شخصیت‌های پررنگی مانند النور مور و حیوانات هنرمندانه او (فعالیت‌های آن‌ها با تمیزکاری همراه است) آشنا شوید. موزه کنشگر هنر، جوزپه کلاویه، را ترمیم کنید و به ساکنان خانه خراب خانه کمک کنید. بازی هاوس فلیپر به شما مکان‌های مختلفی با امکانات ویژه ارائه می‌دهد.


قابلیت های بازی هاوس فلیپر House Flipper :

  • گرافیک سه بعدی واقع‌گرایانه و شگفت‌انگیز
  • گیم‌پلی صاف، ساده و اعتیادآور (با سرعت 60 فریم در ثانیه)
  • وظایف جالب و متنوع
  • خرید، تعمیر و فروش خانه‌ها و تزئین داخلی آن‌ها
  • ارتقاء ابزارها و سطح بالا بردن آن‌ها
  • بیش از 500 مورد دکوراسیون و مبلمان قابل دسترسی (تخت، کمد شب، میز شب، صندلی، کابینت تلویزیون، کمد، صندلی‌ نرم، مبل و بسیاری از موارد دیگر که می‌توانید آن‌ها را باز کنید)

هاوس فلیپر جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456