جدید

Home Decor 0.60.00 دانلود بازی جهیزیه سارا با لینک مستقیم

Home Decor

Home Decor دانلود بازی جهیزیه سارا با لینک مستقیم برای اندروید


جهیزیه سارا یک بازی جذاب است که داستان زندگی سارا بهرامه را روایت می‌کند. در این بازی، شما به سارا کمک می‌کنید تا خانه‌ای را بسازد که همگان را به وجد آورد. سارا رشته تحصیلی‌اش طراحی داخلی است و همواره رویای داشتن یک خانه بزرگ را داشته و می‌خواهد هر جایی از آن را به طور شخصی طراحی کند. بهرام، همسر سارا، دل خانمش را به دست آورده و تمامی آرزوهای سارا را به او هدیه کرده است.

در بازی جهیزیه سارا، شما می‌توانید به سارا کمک کنید تا خانه‌ای را بسازد که به آرزوهایش بخوبی پاسخ دهد. شما در میان ده‌ها گزینه مختلف، خانه‌ای را انتخاب می‌کنید و سپس آن را به دلخواه خود تزئین می‌کنید. آیا میخواهید خانه‌ای لوکس و شیک داشته باشید یا خانه‌ای ساده و معمولی؟ آیا میخواهید خانه‌ای پرزرق و برق و پر از جزئیات باشد یا تمیز و ساده باشد؟ آیا محیطی پراز زندگی و شلوغی را ترجیح می‌دهید یا به یک محیط آرام و خلوت علاقه دارید؟

توانایی‌های خلاقیت و طراحی خود را به کار بگیرید و بازی جهیزیه سارا را تجربه کنید تا به سارا کمک کنید خانه‌ی رویایی و آرزومندش را بسازد. این بازی به شما امکان می‌دهد تمام جنبه‌های طراحی خانه را کشف کنید و به سارا در بهترین شکل ممکن برای زندگی مطلوبش کمک کنید. همچنین میتوانید از بازی های مشابه موجود در سایت همانند باغ گلی و باغ نگار نیز دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های بازی جهیزیه سارا Home Decor :

  • می‌توانید دکوراسیون خانه رویاهایتان را با سلیقه خودتان طراحی کنید!
  • امکان بازی آفلاین و بدون نیاز به اینترنت وجود دارد!
  • قصه‌ای عاشقانه، جذاب، هیجان‌انگیز و پر از سرنوشت‌های گوناگون!
  • امکان دریافت جوایز روزانه و مد‌های متنوع!
  • با آپدیت هفتگی، قابلیت‌های جدید و هیجان‌انگیز به بازی اضافه می‌شود.

جهیزیه سارا جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456