بروزرسانی شده

دانلود Highrise 1.49.2 نسخه مود ساخت جهان مجازی خود و تعامل با دوستان در بازی آواتار

Highrise

دانلود Highrise 4.0.18 ساخت جهان مجازی خود و تعامل با دوستان در بازی آواتار


در Highrise شما قادر خواهید بود با دیگر بازیکنان در اتاق‌های مجازی تعامل کنید و از تماس با افراد جدید از سراسر جهان لذت ببرید. همچنین، شما می‌توانید اتاق‌های خود را سفارشی کنید و به دلخواه تزئین کنید. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود با فردی که انتخاب کرده‌اند در اتاق گفتگوی مجازی دیدار کنند و با دیگران در این فضا ارتباط برقرار کنند.

بازی اندروید Highrise دارای امکاناتی مانند ساخت آواتارهای دلخواه، تعامل با دوستان و بازیکنان جدید، انجام فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی در جهان مجازی و غیره است. بازیکنان می‌توانند تجربه‌های جدید را در این فضای مجازی ایجاد کنند و با دیگران در این جهان تعامل داشته باشند. همنچنین شما میتوانید از بازی مشابه موجود در سایت همانند زپتو نیز دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و ربه صورت رایگان دانلود کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های بازی Highrise :

  • شما قادر خواهید بود آواتار دیجیتالی خود را با استفاده از ابزار ساخت آواتار ایجاد کنید. شما می‌توانید استایل پوششی و ظاهر آواتار خود را به دلخواه تنظیم کنید.
  • می‌توانید با دیگر بازیکنان در اتاق‌های مجازی تعامل کنید. می‌توانید با آن‌ها صحبت کنید، دوستان جدید پیدا کنید و بازیکنان دیگر را در این فضا برای تعامل دعوت کنید.
  • بازیکنان قادر خواهند بود اتاق‌های خود را سفارشی کنند و آن‌ها را به دلخواه تزئین کنند. می‌توانید از بیش از 20,000 آیتم مختلف برای تزئین اتاق‌ها و آواتار خود استفاده کنید.
  • می‌توانید در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنید. از جمله شرکت در مهمانی‌ها و رویدادهای مجازی، ارتباط با دیگر بازیکنان از سراسر جهان و ایجاد جوامع اجتماعی در این جهان مجازی.
  • به شما امکان می‌دهد تجربه‌های جدید را در جهان مجازی ایجاد کنید. می‌توانید بازی‌ها و فعالیت‌های مختلفی را در این فضا تجربه کنید و تعاملات جدید را با دیگران برقرار کنید.

Highrise جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
ناشناس 3 آذر 1402

داش نسخه جدیددد

456456