بروزرسانی شده

Highrise 4.7.0 دانلود نسخه مود بینهایت ساخت جهان مجازی خود

Highrise

دانلود Highrise 4.0.18 ساخت جهان مجازی خود و تعامل با دوستان در بازی آواتار


Highrise دانلود نسخه مود بینهایت ساخت جهان مجازی خود و تعامل با دوستان

 

در Highrise شما قادر خواهید بود با دیگر بازیکنان در اتاق‌های مجازی تعامل کنید و از تماس با افراد جدید از سراسر جهان لذت ببرید. همچنین، شما می‌توانید اتاق‌های خود را سفارشی کنید و به دلخواه تزئین کنید. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود با فردی که انتخاب کرده‌اند در اتاق گفتگوی مجازی دیدار کنند و با دیگران در این فضا ارتباط برقرار کنند.

بازی اندروید Highrise دارای امکاناتی مانند ساخت آواتارهای دلخواه، تعامل با دوستان و بازیکنان جدید، انجام فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی در جهان مجازی و غیره است. بازیکنان می‌توانند تجربه‌های جدید را در این فضای مجازی ایجاد کنند و با دیگران در این جهان تعامل داشته باشند. همنچنین شما میتوانید از بازی مشابه موجود در سایت همانند زپتو نیز دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و ربه صورت رایگان دانلود کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های بازی Highrise :

  • شما قادر خواهید بود آواتار دیجیتالی خود را با استفاده از ابزار ساخت آواتار ایجاد کنید. شما می‌توانید استایل پوششی و ظاهر آواتار خود را به دلخواه تنظیم کنید.
  • می‌توانید با دیگر بازیکنان در اتاق‌های مجازی تعامل کنید. می‌توانید با آن‌ها صحبت کنید، دوستان جدید پیدا کنید و بازیکنان دیگر را در این فضا برای تعامل دعوت کنید.
  • بازیکنان قادر خواهند بود اتاق‌های خود را سفارشی کنند و آن‌ها را به دلخواه تزئین کنند. می‌توانید از بیش از 20,000 آیتم مختلف برای تزئین اتاق‌ها و آواتار خود استفاده کنید.
  • می‌توانید در فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنید. از جمله شرکت در مهمانی‌ها و رویدادهای مجازی، ارتباط با دیگر بازیکنان از سراسر جهان و ایجاد جوامع اجتماعی در این جهان مجازی.
  • به شما امکان می‌دهد تجربه‌های جدید را در جهان مجازی ایجاد کنید. می‌توانید بازی‌ها و فعالیت‌های مختلفی را در این فضا تجربه کنید و تعاملات جدید را با دیگران برقرار کنید.

Highrise جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
دانلود نمیشه چرا توضیح بدید 11 اسفند 1402

دانلود نمیشههههه

پاسخ
ناشناس 3 آذر 1402

داش نسخه جدیددد

456456