جدید

آموزش هفتاد سی 7030 کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید + کد یا شناسه معرف

آموزش هفتاد سی

آموزش هفتاد سی 7030 کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید + کد معرف


آموزش هفتاد سی

– سامانه ۷۰۳۰ هفتاد سی یک سامانه‌­ی فروش محصولات اعتباری است که به صورت یکپارچه، به روز، ساده و امن این امکان را به کاربران خود می‌­دهد تا با فراغ بال و آسودگی خاطر به انجام پراخت­های الکترونیکی خود بپردازند. ۷۰۳۰ بر آن است تا هزینه­‌ی تبلیغات را با سپردن این امر به کاربران خود به طور خاص و سهیم کردن آن­‌ها در سود حاصل از تراکنش­‌ها، به حداقل برساند.


ر این پست نحوه ثبت نام در این اپلیکین و کسب درامد را توضیح خواهیم داد که میتوانید با ما همراه شوید . در قدم اول در صورتی که این نرم افزار را در اختیار ندارید میتوانید آخرین نسخه موجود از آن را در لینک دانلود ۷۰۳۰ برنامه را دانلود و نصب کنید .


برنامه نصب شده را اجرا کنید در صفحه ابتدایی گزینه ثبت نام را انتخاب کنید


آموزش هفتاد سی 7030 کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید + کد معرف


در قسمت بعد موارد خواسته شده را وارد کنید که شمال شماره تلفن و رمز برای ورود مجدد و همچنین شناسه یا شماره موبایل معرف هفتاد سی می باشد که در صورت تمایل میتوانید کد معرف BARATO یا عدد ۴۱۱۱۴ را در این قسمت وارد کنید و سپس ادامه را انتخاب کنید


آموزش هفتاد سی 7030 کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید + کد معرف


در مرحله آخر کد چهار رقمی به شماره ای که در مرحله قبل وارد کرده اید ارسال می شود و باید وارد کنید تا وارد نرم افزار شوید .


آموزش هفتاد سی 7030 کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید + کد معرف


برای کسب درامد از منو گزینه دعوت دوست را انتخاب کنید و سپس لینک خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید توجه کنید که به صورت پیش فرض لینک شماره تلفن شما هست در صورتی که دوست ندارید شماره تلفن شما باشد باید از سایت ۷۰۳۰ وارد حساب خود شوید در آنجا ایدی دلخواه برای خود ایجاد کنید .


آموزش هفتاد سی 7030 کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید + کد معرف آموزش هفتاد سی 7030 کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید + کد یا شناسه معرف


آموزش کسب درامد از رسنو


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
bahar 22 فروردین 1400

سلام بچه ها واقعیت داره میتونید شناسه ی منو بزنیدyy7030

مشاهده دیدگاه های بیشتر
456456