جدید

دانلود Hamkelasi 3.5.0 نسخه جدید اپلیکیشن هم‌ کلاسی برای اندروید

Hamkelasi

دانلود Hamkelasi نسخه جدید اپلیکیشن هم‌ کلاسی برای اندروید


از مهم‌ترین دغدغه‌های معلمان در امر تعلیم و تربیت مدیریت سازنده کلاس درس است. مستندسازی فعالیت‌های کلاسی، حفظ نظم کلاس، دعوت دانش‌آموزان به مشارکت، تقویت رفتارهای مثبت و جلب اعتماد والدین ازجمله مهم‌ترین چالش‌های مدیریت کلاس درس برای معلمان است. پلتفرم آموزشی «

هم‌کلاسی

» با شعار «تجربه یک کلاس شیرین» ابزارها و امکانات قدرتمندی برای مدیریت کلاس در اختیار معلم قرار می‌دهد. «هم‌کلاسی» بستری است اجتماعی مبتنی بر فضای مجازی، برای افزایش مشارکت معلمان، والدین و دانش‌آموزان در فعالیت‌های آموزشی با محوریت معلم.
کاربران هم‌کلاسی معلمان و والدین هستند. معلم پس از تشکیل کلاس کدِ کلاس را به والدین ارائه می‌دهد و والدین پس از ثبت‌نام فرزند خود در سرویس با ورود کدِ کلاسی و پس از تأیید معلم، فرزندشان را در کلاس درس ثبت‌نام می‌کنند.


قابلیت های برنامه هم‌ کلاسی :

  • دانش‌آموزان و نشان‌ها: معلم می‌تواند لیست دانش‌آموزان کلاس را مشاهده کند؛ آن‌ها را گروه‌بندی کند؛ به ازای رفتارهای مثبت دانش‌آموزان به‌صورت فردی یا گروهی نشانِ تشویقی اعطا کند و پروفایل کاربری هر یک از آنان را مشاهده نماید. والدین نیز می‌توانند نشان‌های دریافتی فرزندان خود را مشاهده کنند.
  • داستان‌ها: معلم می‌تواند فعالیت‌های انجام‌شده در کلاس و توسط دانش‌آموزان را در قالب عکس و فیلم با والدین به اشتراک بگذارد.
  • روزنگار: در این صفحه معلم و والدین می‌توانند درباره وضعیت درسی و تربیتی دانش‌آموز با یکدیگر در قالب پیام متنی گفتگو کنند. اطلاع‌رسانی برنامه‌های عمومی و فردی دانش‌آموز نظیر تکالیف درسی و آزمون‌ها نیز از طریق صفحه روزنگار انجام می‌شود.
  • پوشه: کلاس درس مجازی هم‌کلاسی است که امکان اجرای روش کلاس معکوس و یادگیری از طریق موبایل را فراهم می‌سازد. معلم از طریق صفحه پوشه می‌تواند منابع و محتواهای آموزشی مورد نظرش را به همراه توضیحات و دستورالعمل لازم برای استفاده والدین و دانش‌آموزان ارسال کند.
  • مرکز پیام: هم‌کلاسی مواردی نظیر پیام‌های مناسبتی، آخرین تغییرات سامانه، اخبار و اطلاعیه‌های مهم را برای کاربران ارسال می‌کند و آنان از طریق مرکز پیام به این اطلاعات دسترسی پیدا می‌کنند؛ اما مهم‌ترین کاربرد مرکز پیام امکان ارائه آموزش در قالب انواع محتوا به کاربران نظیر آموزش انواع روش‌های تدریس به معلمان است.
  • نمای کلاسی: نمای کلاسی برای نمایش به دانش‌آموزان از طریق پروژکتور طراحی‌شده و فقط از طریق مراجعه به وب‌سایت هم‌کلاسی به آدرس hamclassy.ir با سیستم‌عامل ویندوز (رایانه و لپ‌تاپ) قابل نمایش است و در اپلیکیشن هم‌کلاسی قابل مشاهده نیست. در صفحه نمای کلاسی ابزارهای کاربردی و جذابی برای استفاده در تدریس و مدیریت کلاس طراحی شده است. ابزارهای این جعبه‌ابزار عبارت‌اند از: زمان‌سنج، انتخاب تصادفی گروه، انتخاب تصادفی دانش‌آموز، نویزسنج، نمایش متن و گروه‌بندی تصادفی.

با استفاده از هم‌کلاسی والدین به‌صورت لحظه‌ای می‌توانند از وضعیت فعالیت‌های معلم و عملکرد فرزندشان مطلع شوند و همکاری لازم را برای پیشرفت آموزشی و تربیتی فرزندشان با معلم داشته باشند. استفاده از هم‌کلاسی برای کلیه کاربران آن رایگان است و در آینده نیز برای کاربر معلم همیشه رایگان خواهد ماند. طراحی هم‌کلاسی مناسب استفاده در مهدکودک، پیش‌دبستان، دبستان و مراکز آموزشی و تربیتی ویژه کودکان زیر ۱۳ سال است. همچنین در طراحی این پلتفرم آموزشی به‌سادگی و راحتی استفاده، مبانی ارزشی و فرهنگی، امنیت و استفاده از سازوکارهای بازی‌سازی (گیمیفیکیشن) توجه شده است.


هم‌کلاسی جدید :

  • اضافه شدن ایموجی در روزنگار
  • برطرف شدن مشکل ویرایش داستان
  • بهبود رابط کاربری

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
سیدغلامعباس بحرینی 26 مرداد 1397

ثبت نام وکسب درامد کدمعرف ۸۰۵۷۱۱

پاسخ
وحید 23 مرداد 1397

سلام بروبچ در قسمت کد معرف این کد رو وارد کنید خیییییلی رنده هههه872583. 872583

456456