جدید

دانلود بازی فوتبالیا Footballia 108 نصب بازی داستانی با لینک مستقیم

Footballia

دانلود بازی فوتبالیا Footballia نصب بازی داستانی با لینک مستقیم


فوتبالیا یک بازی ویدئویی در سبک فوتبال است که شما را به نقش فرهاد قصه می‌برد. در این بازی، شما مسئول تشکیل یک تیم فوتبال در محله‌تان هستید و باید با رهبری تیم و مدیریت منابع، تیم خود را به موفقیت‌ها و جوایز مختلف هدایت کنید.

بازی فوتبالیا شامل مسابقات و رقابت‌های مختلف است که شما می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید. از لیگ‌های محلی تا رقابت‌های جام‌ها، باید تیمتان را به پیروزی برسانید و جوایز و امتیازات را به دست آورید. با پیشرفت در بازی، امکانات و منابع تیم شما افزایش می‌یابد و شما می‌توانید تیم خود را به سطح بالاتری برسانید.

همچنین شما میتوانید از سایر بازی های مشابه موجود در سایت همانند مربی برتر  و شهر فوتبالی نیز که در وب سایت موجود است دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنیدو در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های بازی فوتبالیا Footballia :

  • شما قادر خواهید بود تا تیم خود را بازیکنان مختلف تشکیل دهید. هر بازیکن دارای مهارت‌ها، ویژگی‌ها و نقاط قوت خاصی است. شما باید با توجه به نیازهای تیم و استراتژی مسابقه، بازیکنان مناسب را انتخاب و به توانایی‌های آنها برای بهبود تیم تکیه کنید.
  • در طول بازی، شما باید مسئولیت مدیریت تیم را بر عهده بگیرید.
  • بازی فوتبالیا شامل مسابقات و جوایز مختلفی است که شما می‌توانید در آنها شرکت کنید.
  •  بازی فوتبالیا به شما تجربه‌ای واقعی از بازی فوتبال ارائه می‌دهد. از گرافیک و صداگذاری واقع‌گرایانه تا شبیه‌سازی درست مکانیک بازی و تاکتیک‌های فوتبال، همه به کمک شماست

فوتبالیا جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456