جدید

First Class 1.3.2 دانلود کلاس اولی ها با لینک مستقیم برنامه کمک آموزشی

First Class

First Class دانلود کلاس اولی ها با لینک مستقیم برنامه کمک آموزشی


First Class دانلود کلاس اولی ها با لینک مستقیم برنامه کمک آموزشی

 

اپلیکیشن کلاس‌اولی‌ها یک برنامه کمک آموزشی است که برای دانش‌آموزان کلاس اول ابتدایی طراحی شده است. این برنامه بر اساس سیر آموزشی کتاب درسی پایه اول ابتدایی ساخته شده است و با هدف آموزش الفبای فارسی به کودکان، به همراه بازی و سرگرمی، طراحی شده است.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این برنامه، وجود بازی‌هایی است که محتوای تمرین ها و نمونه سوالات آن‌ها توسط آموزگاران و کتاب درسی طراحی شده‌اند. این بازی‌ها باعث تعامل فعال کودک با محتوای آموزشی می‌شوند و موجب ثبت آموخته‌ها و آموزه‌ها به صورت شیرین در خاطر کودک می‌شوند.

برنامه کلاس‌اولی‌ها با استفاده از موسیقی، صداگذاری و گرافیک زیبا، محیطی جذاب و دلچسب برای کودکان فراهم می‌کند. این ویژگی‌ها باعث افزایش اشتیاق کودکان به یادگیری و بهره‌گیری از برنامه می‌شوند.

این برنامه شامل بخش‌های مختلفی است که کودکان را در فرایند یادگیری الفبای فارسی همراهی می‌کند. از جمله بخش‌های این برنامه می‌توان به رونویسی و خواندن شکل‌های حروف، خواندن کلمات و وصل کردن آنها به تصاویر مربوطه، انتخاب شکل مناسب حرف، پیدا کردن شکل‌های مختلف حرف از متن نوشته شده، پیدا کردن شکل‌های مختلف حرف از بین کلمات نوشته شده روی بادکنک، و بخش کردن و صداکشی کلمات خوانده شده اشاره کرد.

همچنین میتوانید از سایر برنامه های مشابه موجود در سایت همانند گاجینو و میشا و کوشا که در وب سایت نیز موجود است دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید.


فابلیت های برنامه کلاس اولی ها First Class :

  • رونویسی و خواندن شکل‌های حروف فارسی.
  • خواندن کلمات و وصل کردن آنها به تصاویر مربوطه.
  • انتخاب شکل مناسب حرف با توجه به جایگاه آن در کلمه.
  • پیدا کردن شکل‌های مختلف حرف از متن نوشته شده.
  • پیدا کردن شکل‌های مختلف حرف از بین کلمات نوشته شده روی بادکنک.
  • بخش کردن و صداکشی کلمات خوانده شده.

کلاس اولی ها جدید :

  • رفع مشکل بسته شدن برنامه و بهبود نمایش تبلیغات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456