جدید

دانلود Dream League Team 7.5 نصب بازی دریم لیگ تیم با لینک مستقیم

Dream League Team

دانلود Dream League Team 7.5  نصب بازی دریم لیگ تیم با لینک مستقیم


دریم لیگ تیم یا Dream League Team، رویای بازی کردن با تیم‌های ایرانی و خارجی در دریم لیگ را به واقعیت تبدیل می‌کند. دریم لیگ تیم، تیم‌های ایرانی با بازیکنان واقعی اعم از سروش رفیعی، سید حسین حسینی، کوین یامگا، امید نورافکن، ارسلان مطهری، ریکاردو آلوز، شهریار مغانلو و صدها بازیکن دیگر را روی بازی دریم لیگ نصب می‌کند. همچنین، دریم لیگ تیم قادر است ستاره‌های دنیای فوتبال مانند مسی، رونالدو، بوکایوساکا، گابریل مارتینلی، ادواردو کاماوینگا، آنسوفاتی، جولیان آلوارز، یوسوفا موکوکو، کای هاورتز، رودریگو، ارلینگ براوت هالاند، پابلو گاوی، آلفونسو دیویس و صدها بازیکن مطرح دیگر را در تیم‌های واقعی خودشان نیز روی دریم لیگ نصب کند.

یکی از ویژگی‌های مهم DLT، این است که شما مجبور نیستید برای نصب تیم موردنظر هزینه‌ای بپردازید. به عنوان مثال، تیم پرافتخار ملی ایران کاملاً رایگان است و نیازی به سکۀ طلایی ندارد! همچنین، برای سایر تیم‌هایی که نصب آنها نیازمند سکۀ طلایی است، شما می‌توانید در طول روز به طور نامحدود و رایگان، با دیدن تبلیغات و گردونه شانس سکۀ طلایی بدست آورید! البته، به علاوه، شما می‌توانید با خرید بسته‌های سکۀ طلایی، تیم مورد علاقه خود را در کمترین زمان ممکن نصب کنید.

همچنین میتوانید از بازی های مشابه موجود در سایت همانند دریم لیگ سوکر و دریم لیگ نیز دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و به صورت رایگان دانلود کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های بازی دریم لیگ تیم Dream League Team :

  • تمامی بازیکنان واقعی آن تیم (با بیشترین ریتینگ)
  • ورزشگاه خانگی آن تیم
  • کیت‌های اول، دوم و سوم آن تیم
  • لوگوی آن تیم

دریم لیگ تیم جدید :

  • رفع مشکل

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456