جدید

آموزش حذف دو طرفه پیام در پیام رسان گپ اندروید

آموزش حذف دو طرفه پیام در پیام رسان گپ اندروید


پیام رسان گپ یک شبکه ی اجتماعی بزرگ است که دنیایی از اطلاعات کاربردی ، خدمات مفید ، بازی و سرگرمی را در اختیار شما قرار می‌دهد . در پیام رسان گپ می ‌توانید محتوا یا موضوع مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کرده ، از آن ها استفاده کرده و لذت دسترسی سریع و آسان به اطلاعات دلخواه را تجربه کنید . این پیام رسان دارای بازی می باشد که شما می توانید در بازی‌های آنلاین گپ با دوستان خود مسابقه دهید و رقابت کنید و آن‌ها و دیگر کاربران این نرم افزار پر طرفدار را به چالش بکشید.


ممکن است گاهی به اشتباه متنی را ارسال کرده باشید یا و زمانی که پیام شما به دوست شما ارسال شد و به دست او رسید متوجه شده باشید که به اشتباه یک متن ارسال کرده اید و نمی دانید باید چی کار کنید . نگران نباشید زیرا این پیام رسان دارای قابلیت حذف پیام دو طرفه می باشد یعنی اینکه می توانید پیام ارسال شده خود را حذف کنید با این تفاوت که پیام از گوشی دریافت کننده پیام شما نیز حذف می شود و دیگر نمی تواند آن را بخواند و به آن پیام دسترسی داشته باشد.


برای حذف پیام مورد نظر خود ، ابتدا باید متن ارسالی را چند ثانیه با انگشت خود نگه دارید تا گزینه های بالای صفحه ظاهر شوند.

سپس گزینه ی سطل زباله را انتخاب کنید تا به قسمت حذف پیام هدایت شوید.


آموزش حذف دو طرفه پیام در پیام رسان گپ اندروید


با فعال کردن تیک گزینه ی حذف برای گیرنده پیام هم از گوشی و هم از گوشی شخص دریافت کننده حذف خواهد شد.


آموزش حذف دو طرفه پیام در پیام رسان گپ اندروید


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456