بروزرسانی شده

دانلود بازی Cooking Fever 19.1.0 نصب بازی عشق آشپزی با لینک مستقیم !

Cooking Fever

دانلود بازی Cooking Fever 18.1.0 نصب بازی عشق آشپزی با لینک مستقیم !


Cooking Fever یک بازی شبیه‌سازی آشپزی است که برای دستگاه‌های موبایل و تبلت عرضه شده است. در این بازی، شما به عنوان یک آشپز از انواع غذاها و خوراکی‌ها آماده‌سازی می‌کنید و در رستوران‌های مختلفی به مشتریان سرویس می‌دهید. هر رستوران در مناطق مختلف جهان قرار دارد و شما باید برای به دست آوردن ستاره‌های بیشتر، غذاهای مختلفی را درست کنید و از تجهیزات و مواد مورد نیاز برای هر غذا استفاده کنید.

در ابتدای بازی، شما یک رستوران کوچک و ساده دارید و با پیشرفت در بازی، می‌توانید تجهیزات جدیدتر و مواد غذایی با کیفیت‌تر را خریداری کنید و به رستوران‌های بزرگتر و پرطرفدارتری تبدیل شوید. شما باید با مشتریان رستوران‌های خود به خوبی برخورد کرده و غذاهایی با کیفیت و خوشمزه آماده کنید تا ستاره‌های بیشتری کسب کنید و بتوانید به سرعت در بازی پیشرفت کنید. همچنین شما میتوانید از بازی های مشابه موجود در سایت همانند باباپز و سفره چی نیز که در وب سیات براتو موجود است دیدن کنید .


قابلیت های بازی Cooking Fever :

  • بازی Cooking Fever شامل بیش از 30 رستوران مختلف است که هر کدام در منطقه‌های مختلف جهان قرار دارند. شما می‌توانید انواع غذاها و خوراکی‌های مختلف را در هر رستوران آماده کنید.
  • شما می‌توانید تجهیزات و دکوراسیون مختلف را برای رستوران خود خریداری کنید و آن را به دلخواه خود تزئین کنید.
  • بازی شامل بیش از 130 نوع غذا و خوراکی مختلف است که شما می‌توانید آن‌ها را درست کنید و به مشتریان سرویس دهید.
  • در این بازی، شما با مشتریان خاصی مانند توریست‌ها، ستاره‌های فیلم و سریال و… مواجه می‌شوید که باید غذاهای خاصی برای آن‌ها آماده کنید.
  • شما با پیشرفت در بازی می‌توانید تجهیزات و مواد غذایی با کیفیت‌تر را خریداری کنید و به رستوران‌های بزرگتر و پرطرفدارتری تبدیل شوید.
  • شما می‌توانید با دوستان خود در این بازی رقابت کنید و ببینید کی می‌تواند بیشترین ستاره را به دست آورد.
  • در این بازی شما می‌توانید بدون نیاز به اینترنت بازی شود، به عبارت دیگر برای بازی کردن آن نیازی به اتصال به اینترنت ندارید.

Cooking Fever جدید :

  • یک رستوران جدید به نام "The Flipping Pancake" در بازی Cooking Fever باز شده است!
  • روز خود را با بوی خوشمزه پنکیک در رستوران جدید بازی Cooking Fever به نام "The Flipping Pancake" شروع کنید! دسرهای شگفت‌انگیز و خوشمزه از جمله پنکیک، کرپ، کنافه، کراسان و مافین و غیره را کشف کنید! تزئینات جدید و ارتقا جدید در انتظار شماست! با به‌روزرسانی بازی خود، امروز از رستوران جدید لذت ببرید!

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456