برنامه های برتر

دانلود
23 ساعت پیش دانلود Instagram 151.0.0.0.26 به روز رسانی و نسخه جدید اینستاگرام برای اندروید 4
دانلود
22 خرداد 1399 دانلود Call Of Duty 1.0.15 آپدیت جدید بازی کالاف دیوتی موبایل برای اندروید
دانلود
16 خرداد 1399 دانلود Zapya 5.9.2 نسخه جدید برنامه زاپیا برای اندروید
دانلود
23 فروردین 1399 دانلود SHAREit 5.5.82 نسخه جدید برنامه شریت ارسال و دریافت فایل اندروید – بدون تبلیغ
دانلود
18 آبان 1398 دانلود GBWhatsApp 8.35 ورژن جدید جی بی واتساپ فارسی اندروید + آنتی بن
دانلود
12 فروردین 1396 دانلود InstaUltra Plus 0.9.7.25 برنامه اینستا اولترا پلاس اینستاگرام پلاس برای اندروید
جدید

آموزش تغییر قاب عکس پروفایل در کالاف دیوتی موبایل اندروید

آموزش تغییر قاب عکس پروفایل در کالاف دیوتی موبایل اندروید
کال آف دیوتی موبایل یک بازی جدید برای دستگاه های اندرویدی APK و آی او اس IOS می باشد. این بازی تقریبا شبیه کال آف دیوتی بلک اوپس Black ops می باشد و می توان گفت همان بازی بلک اوپس با کمی تغییرات کوچک است تنها با این تفاوت که بازی بلک اوپس روی کنسول های خانگی می باشد و کال آف دیوتی موبایل مخصوص دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها هست که می توانید آن را از سایت دانلود کنید و از بازی کردن خود لذت ببرید.
شاید متوجه شده باشید که یک قاب دور عکس پروفایل هر شخص وجود دارد و برخی افراد دارای قاب های عکس زیبایی هستند اما قاب عکس شما همچنان همان قاب عکس روز اول می باشد و هیچ تغییری نمی کند نگران نباشید چون این کار باید توسط خودتان انجام گیرد و به طور خودکار و با افزایش LEVEL لول قاب عکس پروفایل ارتقاء نمی یابد پس با ما همراه باشید تا با این آموزش بتوانید به راحتی قاب عکس پروفایل کاربری خود را در این بازی محبوب تغییر دهید و از آن لذت ببرید.
برای تغییر قاب عکس پروفایل خود در بازی کال آف دیوتی موبایل ابتدا پس از وارد شدن به بازی بر روی قسمتی که عکس پروفایل شما قرار دارد در سمت چپ تصویر کلیک کنید.
آموزش تغییر قاب عکس پروفایل در کالاف دیوتی موبایل اندروید   بخش مشخص شده را برگزینید.   آموزش تغییر قاب عکس پروفایل در کالاف دیوتی موبایل اندروید   بر روی عکس پروفایلتان کلیک کنید.   آموزش تغییر قاب عکس پروفایل در کالاف دیوتی موبایل اندروید   AVATAR FRAME را انتخاب کنید تا قاب های موجود را مشاهده نمایید . قاب مورد نظر خود را برگزینید و گزینه ی SHOW را لمس کنید.   آموزش تغییر قاب عکس پروفایل در کالاف دیوتی موبایل اندروید  

دانلود روبیکا
اشتراک گذاری:
Share on Telegram

برنامه های مشابه

ارسال دیدگاه جدید

توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456