جدید

آموزش تصویری خرید بلیت هواپیما با آپ – آسان پرداخت در اندروید

آموزش تصویری خرید بلیت هواپیما با آپ - آسان پرداخت در اندروید


آپ یک نرم‌افزار بسیار کاربردی و رایگان است و معمولا اکثر کاربران ، این نرم افزار را به عنوان یک برنامه ی بانکی می شناسند که البته قبلا یک نرم افزار انتقال وجه ، مشاهده ی موجودی و پرداخت قبوض و امثال این ها بود اما در یکی از آپدیت های اخیر چندین قابلیت جدید به نرم افزار آپ افزوده شده است . یکی از این قابلیت ها خرید بلیت هواپیما می باشد که کاربران این نرم افزار می توانند به راحتی هر چه تمام تر بلیت پرواز های داخلی یا پرواز های خارجی خود را با قیمت های مقرون به صرفه با کارت های عضو شبکه ی شتاب خریداری کنند . فقط کافیست به اینترنت دسترسی داشته باشید و مشخصات شناسایی خود را به صورت دقیق وارد کنید تا بلیت شما به صورت کاملا آنلاین صادر شود و برایتان ارسال شود.


خرید بلیت هواپیما با آسان پرداخت


برای خرید بلیت هواپیما از اپلیکیشن آپ ابتدا گزینه ی بلیت هواپیما را انتخاب نمایید.


buy ticket airplane AP1


نوع پرواز داخلی یا خارجی خود، یک طرفه یا دو طرفه بودن بلیت و در نهایت مبدا و مقصد پرواز  و همچنین تاریخ رفت و برگشت را انتخاب نمایید تا سیستم پس از چند ثانیه به شما اطلاع دهد در تاریخ های انتخاب شده پروازی موجود است یا خیر.


buy ticket airplane AP2


شما در این قسمت می توانید پرواز های موجود در تاریخ انتخابی را مشاهده نمایید. پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید ، هزینه ی آن را بپردازید و منتظر بمانید بلیت شما صادر شده و برایتان ارسال گردد.


buy ticket airplane AP3


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456