بروزرسانی شده

Bed Wars 1.9.43.1 دانلود بازی بدوارز مود نصب جنگ تخت خواب با لینک مستقیم

Bed Wars

دانلود بازی جنگ تخت خواب Bed Wars 1.9.14.1 نصب جنگ تخت خواب با لینک مستقیم


Bed Wars دانلود بازی بدوارز مود نصب جنگ تخت خواب با لینک مستقیم

 

بازی جنگ تخت خواب که همچنین با نام بدوارزBed Wars شناخته می شود، یک بازی چند نفره آنلاین در سبک استراتژیک است که توسط شرکت Sandbox Network برای سیستم عامل اندروید توسعه داده شده است.

در این بازی، بازیکنان باید برای حفاظت از بستر خود در برابر حملات دشمنان، تخته چوبی (بستر) خود را به دفاع بگیرند و در عین حال سعی کنند بستر دشمنان خود را نابود کنند. برای این کار، بازیکنان باید منابعی مانند طلا، آهن و الماس را جمع آوری کرده و آن‌ها را برای ساخت و ارتقاء ابزار و سلاح‌های خود استفاده کنند. همچنین بازیکنان می‌توانند موانعی مانند دیوار و برج‌های دفاعی را برای مانع شدن از حملات دشمنان خود ساخته و در نهایت به دشمنان خود حمله کنند.

بدوارز به صورت چند نفره آنلاین قابل بازی است و بازیکنان می‌توانند با دوستانشان یا با سایر بازیکنان از سراسر جهان به چالش بپردازند. بازیکنان می‌توانند به صورت تیمی بازی کنند و تا زمانی که بستر خود را محافظت کنند و بستر دشمنان خود را نابود کنند، در بازی بمانند.


قابلیت های بازی بدوارز Bed Wars :

  • در این بازیمی‌توانید با دوستان خود یا بازیکنان دیگر از سراسر جهان به صورت آنلاین بازی کنید و از مهارت‌های خود نسبت به دیگر بازیکنان به رقابت بپردازید.
  • بازیکنان می‌توانند شخصیت خود را با استفاده از انواع لباس‌ها، عینک‌ها و لباس‌های سفارشی سازی شده تغییر داده و به شخصیت خود شخصیتی خاص ببخشند.
  • بازیکنان باید برای مبارزه با دشمنان خود از انواع سلاح‌ها و ابزارهای مختلف استفاده کنند و به مهارت خود در کنترل این ابزارها و سلاح‌ها بپردازند.
  • بازیکنان می‌توانند به ساخت و ساز سازه‌های دفاعی و حمله‌ای بپردازند که در حفاظت از بستر خود و حمله به بستر دشمنانشان موثر هستند.
  • بازیکنان باید منابعی نظیر طلا، آهن و الماس را جمع آوری کنند تا بتوانند ابزار و سلاح‌های خود را ارتقا داده و بهترین مهارت‌های خود را به رقابت با دیگر بازیکنان نشان دهند.
  • بازی مهیجی است که از مواردی چون بازی‌های استراتژیک، بازی‌های تیراندازی اول شخص و بازی‌های ترکیبی الهام گرفته شده است. این مزیت باعث می‌شود که بازیکنان با ترکیبی از مهارت‌های استراتژیک و تیراندازی، تجربه‌ی جذابی از بازی کردن را تجربه کنند.

بدوارز جدید :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456