بروزرسانی شده

AsanBar 4.0.7 دانلود آسان بار صاحبان کالا‏ اعلام بار آنلاین

AsanBar‏

دانلود آسان بار صاحبان کالا AsanBar‏ نصب آسان بار صاحبان کالا اعلام بار


AsanBar دانلود آسان بار صاحبان کالا‏ اعلام بار آنلاین

 

آسان بار بزرگترین بازارگاه اینترنتی حمل بار در کشور است که تجربه ای متفاوت را به فعالین صنعت حمل و نقل ارائه می کند. این اپلیکیشن مختص شرکت های حمل و نقل ارائه شده است. صاحبان کالا برای جابه جایی کالا باید از طریق شرکت های حمل و نقل اقدام کنند. با کمک اپلیکیشن اعلام بار آسان بار دیگر تفاوتی ندارد در کجای ایران هستید و چه باری را می خواهید جا به جا کنید، با ورود به اپلیکیشن به سادگی می توانید بارهای خود را اعلام کرده و در کوتاهترین زمان ممکن، راننده مناسب را پیدا کنید .
به عبارت دیگر آسان بار به منزله پل ارتباطی بین شرکت های حمل ونقل و رانندگان در بستر اینترنت است. همچنین شما میتوانید از برنامه های مشابه موجود در سایت همانند اسنپ مسافر و تپسی مسافر نیز دیدن کنید . هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجود از این برنامه کاربردی را از وب سایت براتو با لینک مستقیم و رایگان دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های برنامه آسان بار صاحبان کال :

  • اعلام بار سریع: با آسان بار خیلی راحت و سریع می توانید بار خود را ثبت کنید.
  • دسترسی به رانندگان: با آسان بار شما به رانندگان زیادی دسترسی دارید.
  • ارتباط مستقیم: شرکت های حمل و نقل و رانندگان به راحتی می توانند با یکدیگر تماس مستقیم داشته باشند و هماهنگی لازم را انجام دهند و آسان بار هیچ گونه دخالتی در امور حمل و نقل ندارد.
  • رهگیری بار و اشتراک گذاری: با آسان بار شما می توانید بار های خود را رهگیری کنید و همچنین می توانید رهگیری بار را با صاحب کالا نیز به اشتراک بگذارید.
  • امنیت و اعتماد: رانندگان آسان بار همگی دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای هستند و همه آنها از کارت سلامت، گواهی عدم اعتیاد، گواهی عدم سوء پیشینه برخوردارند
  • بدون کمیسیون: آسان بار هیچ‌گونه کمیسیونی از رانندگان و شرکتها دریافت نمی‌کند و راننده ها فقط برای استفاده، شارژ ماهیانه پرداخت می کنند.
  • نرخ کرایه ها : شرکت آسان بار در تعریف نرخ کرایه ها هیچ گونه دخالتی ندارد و کرایه ها مستقیم توسط شرکت های حمل ونقل ( باربری ها) تعریف می شود.

آسان بار صاحبان کالا جدید :

  • اضافه شدن تخفیف به پکیج های آسان پلاس
  • برطرف مشکلات جزئی در اپ

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456