جدید

آموزش ساخت اکانت تلگرام بدون دسترسی به مخاطبین – مخفی کردن شماره

آموزش ساخت اکانت تلگرام بدون دسترسی به مخاطبین - مخفی کردن شماره


خیلی از دوستان درخواست داشتن که چطور امکان دارد که بدون اینکه افرادی که شماره تلفن آنها را دارند به آنها پیام دهندو شماره تلفن آنها برای طرف مقابل قابل نمایش نباشد که بعد از جستجوی فراوان این آموزش را ایجاد کردیم تا دوستانی که ابن مشکل یا قابلیت رو میخواهند بتوانند از آن استفاده کنند پس با ما همراه شوید ….


نحوه بستن دسترسی تلگرام از مخاطبین گوشی اندروید


در نسخه جدید تلگرام این قابلیت به برنامه اضافه شده است شما در هنگام ساخت اکانت کافی هست تیک گزینه Sync Contact را غیر فعال کنید تا لیست مخاطبین از گوشی شما کپی نشود .


همچنین در صورتی که اکانت ساخته اید و تمایل دارید این گزینه را غیر فعال کنید از تنطیمات قسمت Privacy and Security تیک گزینه Sync Contact را غیر فعال کنید به همین سادگی !


همچنین در صورتی که نیاز دارید تمام مخاطبین خود را به صورت یکجا حذف کنید از آموزش حذف تمام مخاطبین تلگرام که در وب سایت موجود است دیدن کنید .


برای این کار شما باید برنامه AppOps استفاده کنید که برنامه را میتوانید از این صفحه دانلود کنید و سپس نصب کنید .


همان طور که قبلا گفتم برای این که دسترسی تلگرام شما به مخاطبن قطع شود بهتر است در صورتی که با شماره اکانت ساخته ای آن را حذف کنید و از تلگرام خارج شوید سپس برنامه AppOps را اجرا کنید و سپس گزینه Luunch Stock AppOps را انتخا کنید


آموزش ساخت اکانت تلگرام بدون دسترسی به مخاطبین - مخفی کردن شماره


از میان برنامه های موجود تلگرام را انتخاب کنید


آموزش ساخت اکانت تلگرام بدون دسترسی به مخاطبین - مخفی کردن شماره


سپس شما باید گزینه های Read Contacts و Modify Contacts را غییر فعال کنید


آموزش ساخت اکانت تلگرام بدون دسترسی به مخاطبین - مخفی کردن شماره


حالا با خیال راحت میتوانید اکانت بسازدی و با ایدی فرد مورد نظر را اد کنید برای اد کردن با ایدی میتوانید از آموزش این صفحه استفاده کنید بدون اینکه شماره تلفن شما برای شخص مورد نظر نمایش داده شود حتی با اینکه شما شماره شخص مورد نظر را ذخیره داشته باشید در گوشی خود .


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

دیدگاه کاربران
پاسخ
Mahi 29 مرداد 1400

سلام ببخشید من الان میخواهم که یک اکانت دیگه با همون شماره ی اکانت قبلی اصافه کنم، فقط اینکه این اکانت جدیدم هم برای مخاطبینم بالا میاره؟ مثلا من توی گپ پیام بدم شماره ی منو با اینکه با اکنت جدیدم پیام دادم میاره؟

مشاهده دیدگاه های بیشتر
456456