جدید

دانلود 1Tap Cleaner 4.42 نصب برنامه حذف کش برنامه های اندروید

1Tap Cleaner

دانلود 1Tap Cleaner 4.42 نصب برنامه حذف کش برنامه های اندروید


1Tap Cleaner

برنامه 1Tap Cleaner یک برنامه پاکسازی و بهینه سازی برای دستگاه های اندروید است. این برنامه با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته، فایل‌های اضافی، کش‌ها، تاریخچه مرورگر، فایل‌های دانلود شده و سایر اطلاعات غیرضروری را از دستگاه شما حذف می‌کند. همچنین، با این برنامه می‌توانید برنامه‌ها را به صورت دستی ببندید و منابع سیستم را آزاد کنید. 1Tap Cleaner به شما کمک می‌کند تا دستگاه خود را بهینه کنید و بیشتر را در حافظه دستگاه خود آزاد کنید. همچنین میتوانید از برنامه های مشابه موجود در سایت همانند GFX Tool و پی جی تی نیز دیدن کنید و در صورت تمایل با لینک مستقیم و به صورت اریگان از وب سایت براتو دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های برنامه 1Tap Cleaner :

  • قادر است فایل‌های اضافی و غیرضروری را از حافظه دستگاه حذف کند. این شامل فایل‌های کش، فایل‌های دانلود شده، فایل‌های موقت و سایر فایل‌هایی است که احتمالاً نیازی به آنها وجود دارد.
  •  می‌توانید تاریخچه مرورگر خود را پاک کنید. این لینک‌ها، کوکی‌ها، فرم‌ها و سایر اطلاعات مربوط به مرورگر است.
  • با استفاده از این برنامه می‌توان برنامه‌ها را در حال اجرا به صورت دستی ببندید. این کار به شما کمک می کند تا منابع سیستم را آزاد کنید و عملکرد دستگاه را بهبود بخشید.
  • برای شما امکان پذیر است برنامه های نصب شده را مشاهده و مدیریت کنید. شما می‌توانید برنامه‌ها را حذف کنید، اطلاعات آنها را پاک کنید یا به حالت خواب برنامه تغییر دهید.
  • می‌توان حافظه دستگاه خود را بهینه کرد و بیشتر را آزاد کرد. این کار به شما کمک می کند تا دستگاهتان سریعتر عمل کند و عمر باتری را بهبود بخشد.

1Tap Cleaner جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456