جدید

دانلود گوگل آپ Google 14.33.12.28 نصب گوگل اصلی سامسونگ با لینک مستقیم

Google

دانلود گوگل آپ Google نصب گوگل اصلی سامسونگ با لینک مستقیم


برنامه گوگل آپ به شما کمک می‌کند تا درباره موضوعاتی که برای شما مهم هستند، اطلاعات بیشتری کسب کنید. با استفاده از برنامه Google قادر خواهید بود به سوالات خود پاسخ دهید، علاقه‌مندی‌های خود را کاوش کنید و با آخرین اخبار و اطلاعات آپدیت شده در تماس باشید. هر چه بیشتر از برنامه Google استفاده کنید، بهتر و کارآمدتر خواهد شد. همچنین شما میتوانید از مورگر های موجود ردس یات همانند فایرفاکس و گوگل کروم نیز دیدن کنید و در صورت نیاز با لینک مستقیم و رایگان دانلود کنید و در تلفن همراه خود نصب کنید.


قابلیت های برنامه گوگل آپ Google :

  • شما می‌توانید در نزدیکی فروشگاه‌ها و رستوران‌ها جستجو کنید، امتیازات و برنامه‌های زنده ورزشی را ببینید، زمان‌ها، بازیگران و نقدهای فیلم‌ها را بررسی کنید، ویدئوها و تصاویر را مشاهده کنید، اطلاعات خبری و بورسی را بدست آورید و موارد دیگری که در وب می‌یابید.
  • از آخرین اطلاعات مربوط به موضوعاتی که شما علاقه‌مند هستید مطلع شوید. صبح خود را با آب و هوا و اخبار به‌روز شروع کنید، به روزرسانی‌های مربوط به ورزش، فیلم و رویدادها را دریافت کنید، به محض انتشار آلبوم‌های جدید هنرمندان مورد علاقه‌تان باخبر شوید و داستان‌هایی در مورد علاقه‌مندی‌ها و سرگرمی‌هایتان بخوانید. همچنین می‌توانید موضوعات جالب را مستقیماً از نتایج جستجو پیگیری کنید.
  • در صورتی که اتصال اینترنت شما ضعیف باشد، Google به‌طور خودکار نتایج را بهبود داده تا بارگذاری در اتصال‌های ضعیف بهتر شود. اگر Google نتواند جستجوی شما را به پایان برساند، پس از بازیابی اتصال به شما اعلانی حاوی نتایج جستجو ارائه می‌دهد.

گوگل آپ جدید :

  • رفع مشکلات

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456