بروزرسانی شده

Free Fire MAX 2.103.1 دانلود فری فایر مکس بازی اکشن آتش‌ به‌ اختیار

Free Fire MAX

 

لینک دانلود این اپلیکیشن به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از وب سایت حذف شده است. از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید، سپاس‌گزاریم.


Free Fire MAXفری فایر مکس نسخه بهبود یافته بازی فری فایر برای گوشی اندروید که شما در این نسخه با گرافیک و صداهای بهتر بازی هیجان انگیزتری را تجربه خواهید کرد. هر بازی ۱۰ دقیقه ای که شما را در جزیره ای از راه دور قرار می دهد که در مقابل ۴۹ بازیکن دیگر قرار دارید و همه به دنبال بقا هستند. بازیکنان آزادانه نقطه شروع خود را با چتر نجات خود انتخاب می کنند و هدفشان این است که تا حد امکان در منطقه امن بمانند. با دانلود فری فایر مکس وسایل نقلیه را برای کشف نقشه وسیع ، پنهان کردن در سنگرها ، یا با تلفظ در زیر چمن نامرئی کنید. کمین ، تیراندازی ، زنده ماندن ، تنها یک هدف وجود دارد: زنده ماندن و پاسخ به ندای وظیفه. همچنین شما میتوانید از بازی های مشابه موجود در سایت همانند کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل نیز دیدن کنید . هم اکنون میتوانید آخرین نسخه موجحود از بازی را همراه دیتا از وب سایت براتو دانلود و در تلفن همراه خود نصب کنید .


قابلیت های بازی فری فایر مکس Free Fire MAX :

  • مبارزه برای بقا و اول شدن در بازی
  • ۱۰ دقیقه وقت برای برنده شدن نهایی به همراه ۵۰ بازیکن دیگر
  • بازی گروهی ۴ نفره با امکان صحبت صوتی با هم تیمی های خود
  • پیدا کردن صلاح و موارد نیاز در بازی
  • فرود آمدن به مکان دلخواه و به صوت آزادنه در مکان دلخواه
  • داشتن گرافیک و کنترل بسیار مناسب
  • و بسیاری از موارد دیگر که با نصب میتوانید در اختیار داشته باشید

راهنمای نصب بازی فری فایر مکس :

  1. پس از نصب فایل نصبی بازی فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه com.dts.freefiremax را در مسیر Android/obb کپی کنید برای خارج کردن از حالت فشرده میتوانید از برنامه وین زیپ استفاده کنید.
  2. سپس بازی را اجرا کنید

اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456