جدید

آموزش تصویری دنبال کردن یا فالو کردن مخاطبین در لایکی Likee اندروید

Follow َAccount Likee

آموزش تصویری دنبال کردن یا فالو مخاطبین در لایکی Likee اندروید


لایکی اپلیکیشنی کاربردی و بسیار ساده که میلیون ها طرفدار از سراسر جهان با استفاده از آن می توانند موزیک ویدیوهای بسیار زیبایی بسازند و آنها را با دوستان و آشنایان در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. شما کاربران گرامی می توانید از افکت های تصویری فوق العاده ای نیز استفاده کرده و بعد از ساخت موزیک ویدیوهایتان آن ها را در همین اپلیکیشن برای دیدن بقیه کاربران آپلود کنید و لایک ها و نظرات کاربران را مشاهده نمایید. شاید هم ویدیوهای شما جزو پرطرفدار ترین ها باشد.


اما در هر شبکه ی اجتماعی شما هر چقدر قوی عمل کنید و با سرعت زیاد پست هایتان را بروزرسانی کنید بدون اینکه هیچ دنبال کننده FOLLOWER داشته باشید برای شما هیچ فایده ای ندارد و در اینجا مهمترین مسئله دنبال کردن کاربران می باشد از این رو در این پست شما را با روش دنبال کردن دیگران در این اپلیکیشن آشنا خواهیم کرد. همچنین از آموزش های مشابه موجود در سایت همانند رفع بلاک دو طرفه در اینستاگرام و فالو کردن هشتگ در اینستاگرام را نیز مشاهده کنید .


ابتدا پست مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای تماشا وارد آن شوید سپس در این بخش گزینه ی FOLLOW را انتخاب کنید تا بتوانید پست های مخاطب را دنبال کنید.


آموزش تصویری دنبال کردن یا فالو مخاطبین در لایکی Likee اندروید


اشتراک گذاری:
Share on Telegram
برنامه های مشابه
ارسال دیدگاه جدید
توجه: برای دریافت اطلاعیه ها حتماً ایمیل واقعی خود را وارد کنید. ایمیل شما برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود!

456456